|
|
|
|
 |
nemethla
2014-02-25 15:30:36
|
7134
|
A 28-70L-em képe messze jobb, mint akármelyik nálam járt 24-70LmkI-nek.
8 db-ot próbáltam, kétszer bemutatós Canon Hungáriásat is. |
|
 |
Canon 550D
2014-02-24 22:05:29
|
7130
|
Nincs pénze másra, eladja a 60D-t és a 18-135-öt, akkor se jön ki még az 1D markIII ára. Azt írta, neki jó a 28-70 60D-n ha éppen van elég fény. Ha nincs akkor van gondban. Mit vegyen? |
|
 |
peterssen
2014-02-24 21:24:42
|
7129
|
De sok baja van a kenonos kartácsoknak. :) |
|
A hozzászólás:
 |
szl1973
2014-02-24 19:28:15
|
7128
|
A 28-70 elég régi konstrukció, filmes gépekhez tervezték. A 24-70 képe se volt valami penge az újabb vázakon, szerintem a 28-70 és egy nem túl régi digitális váz kombinálása esetén a képminőségben és az AF tekintetében (sebesség, pontosság) nem szabad sokat várni. |
|
Előzmény:
 |
Canon 550D
2014-02-24 07:48:58
|
7120
|
Mondjuk utánaszámolva ennyiért már elérhető az 5DmarkII vagy az 1D mark III ;) azokra meg elég a 28-70. Van pár variáció. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|