Keresés

Részletes keresés

szl1973 Creative Commons License 2014-02-24 18:02:46 7127

Persze 1D-vel is akkor kell exponálni, mikor jön a legjobb pillanat, csak kényelmesebbé tesz a brutális fps.

A hozzászólás:
szl1973 Creative Commons License 2014-02-24 18:00:57 7126

Egy ideig én is fotóztam focit 5D MkII-vel. Ahogy írod, nem lehetetlen, megoldható a feladat. Egyrészt akkor kellett exponálni, amikor úgy éreztem, hogy az a legjobb pillanat; a sorozatfelvételt gyakorlatilag nem is nagyon használtam. És hát az AF is gyakrabban tévesztett, mint az 1D-k esetén.

Előzmény:
fotóriporter Creative Commons License 2014-02-24 16:33:42 7123

Én ismerek több kollégát is, akik sokféle sport fotózását is megoldották 5D mkII-vel (azt hiszem, van köztük, aki még mindig azzal dolgozik). Nem mondom, hogy ideális, de meg lehete vele oldani.

Az 5D mk3 is hiába sokkal jobb az mk2-nél, sportfotónál nagyon érezni, hogy még az sem erre való.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!