|
|
|
|
 |
szl1973
2014-02-24 18:00:57
|
7126
|
Egy ideig én is fotóztam focit 5D MkII-vel. Ahogy írod, nem lehetetlen, megoldható a feladat. Egyrészt akkor kellett exponálni, amikor úgy éreztem, hogy az a legjobb pillanat; a sorozatfelvételt gyakorlatilag nem is nagyon használtam. És hát az AF is gyakrabban tévesztett, mint az 1D-k esetén. |
|
 |
Chip-TFF
2014-02-24 17:28:19
|
7124
|
Jo, persze lattunk olyat is aki iPhone-nal is csinalja, de azert nem ok vannak tobbsegben. ;) |
|
A hozzászólás:
 |
fotóriporter
2014-02-24 16:33:42
|
7123
|
Én ismerek több kollégát is, akik sokféle sport fotózását is megoldották 5D mkII-vel (azt hiszem, van köztük, aki még mindig azzal dolgozik). Nem mondom, hogy ideális, de meg lehete vele oldani.
Az 5D mk3 is hiába sokkal jobb az mk2-nél, sportfotónál nagyon érezni, hogy még az sem erre való. |
|
Előzmény:
 |
Chip-TFF
2014-02-24 14:56:10
|
7121
|
5D MkII ? Sportra? Azzal a gyenge AF-el? 1 elvetemult Reuters-es arcon kivul nem ismerek mast aki ilyenre vetemedett volna... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|