Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2014-02-28 08:16:51 704997

De nem volt rajta túl sokáig.:-))

 

Viszont,  mióta kiszedte a varratokat, nem bántotta  a sebet, ami gyönyörű. az allergiás sebek is szépen javulnak, ahogyan "megy ki" az szervezetéből az advocate és ahogyan a sok-sok homeos gyógyi, bogyetta, kenőcs, stb. hat.

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2014-02-23 08:48:15 704993

A körülményekhez képest azért csinos. Jól áll neki a sötétzöld.

Előzmény:
iiko46 Creative Commons License 2014-02-23 07:10:35 704992

Ó, kicsi szívem! Jó, hogy már túl van rajta és szemmel láthatóan nem nagyon viselte meg a műtét. Az is jó hír, hogy gyógyulnak a sebek. Két hét múlva már ő lesz a megtestesült tökéletesség.

Cicelle hatalmasat nőtt, már majdhogynem felnőtt méretű! És változatlanul gyönyörű, pedig kissé rontja az összképet az a "betegpizsama".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!