|
|
|
|
 |
szuszmok
2014-02-28 08:16:51
|
704997
|
De nem volt rajta túl sokáig.:-))
Viszont, mióta kiszedte a varratokat, nem bántotta a sebet, ami gyönyörű. az allergiás sebek is szépen javulnak, ahogyan "megy ki" az szervezetéből az advocate és ahogyan a sok-sok homeos gyógyi, bogyetta, kenőcs, stb. hat. |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2014-02-23 08:48:15
|
704993
|
A körülményekhez képest azért csinos. Jól áll neki a sötétzöld. |
|
Előzmény:
 |
iiko46
2014-02-23 07:10:35
|
704992
|
Ó, kicsi szívem! Jó, hogy már túl van rajta és szemmel láthatóan nem nagyon viselte meg a műtét. Az is jó hír, hogy gyógyulnak a sebek. Két hét múlva már ő lesz a megtestesült tökéletesség.
Cicelle hatalmasat nőtt, már majdhogynem felnőtt méretű! És változatlanul gyönyörű, pedig kissé rontja az összképet az a "betegpizsama". |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|