|
|
|
|
 |
Sven7
2014-02-22 14:26:39
|
704988
|
Jó ötlet. Köszi. :) |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2014-02-22 14:18:32
|
704987
|
Orsit nem ismerem, mármint, hogy nem voltunk még nála, de jót hallottam róla is. Tegnap vittem a csapatnak sütit, neki is nagyon ízlett:-)
Hát, a tüzelő nőstény hangjával lehet is riogatni:-))
Végső soron azt is megkérdezheted, hogy ha este elviszitek, maradhat-e ott egy éjszakára a macsek, nyilván, ezért valamivel többet kell fizetni.. |
|
Előzmény:
 |
Sven7
2014-02-22 13:07:28
|
704986
|
Igen, tudom. Csakhogy nálunk nem olyan egyszerű ezt megvalósítani, tudod. (Sajnos senki nem tud csak úgy szabadságot kivenni.)
Az nem érdekel, hogy akciósan műttessük, illetve nem az az elsődleges szempont, viszont megmondtam a fiúknak, hogy ragaszkodom Váchoz és vagy Zsolt vagy Orsi. (Ő vizsgálta eddig Lilit.)
Amúgy pont azzal riogatom a fiúkat, hogy újra tüzelni fog Lili. Elég nehéz volt elviselniük múltkor is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|