Keresés

Részletes keresés

Sven7 Creative Commons License 2014-02-22 14:26:39 704988

Jó ötlet. Köszi. :)

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2014-02-22 14:18:32 704987

Orsit nem ismerem, mármint, hogy nem voltunk még nála, de jót hallottam róla is. Tegnap vittem a csapatnak sütit, neki is nagyon ízlett:-)

 

Hát, a tüzelő nőstény hangjával lehet is riogatni:-))

 

Végső soron azt is megkérdezheted, hogy ha este elviszitek, maradhat-e ott egy éjszakára a macsek, nyilván, ezért valamivel többet kell fizetni..

Előzmény:
Sven7 Creative Commons License 2014-02-22 13:07:28 704986

Igen, tudom. Csakhogy nálunk nem olyan egyszerű ezt megvalósítani, tudod. (Sajnos senki nem tud csak úgy szabadságot kivenni.)

Az nem érdekel, hogy akciósan műttessük, illetve nem az az elsődleges szempont, viszont megmondtam a fiúknak, hogy ragaszkodom Váchoz és vagy Zsolt vagy Orsi. (Ő vizsgálta eddig Lilit.) 

Amúgy pont azzal riogatom a fiúkat, hogy újra tüzelni fog Lili. Elég nehéz volt elviselniük múltkor is. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!