|
|
|
|
 |
Sven7
2014-02-22 13:07:28
|
704986
|
Igen, tudom. Csakhogy nálunk nem olyan egyszerű ezt megvalósítani, tudod. (Sajnos senki nem tud csak úgy szabadságot kivenni.)
Az nem érdekel, hogy akciósan műttessük, illetve nem az az elsődleges szempont, viszont megmondtam a fiúknak, hogy ragaszkodom Váchoz és vagy Zsolt vagy Orsi. (Ő vizsgálta eddig Lilit.)
Amúgy pont azzal riogatom a fiúkat, hogy újra tüzelni fog Lili. Elég nehéz volt elviselniük múltkor is. |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2014-02-22 12:48:04
|
704984
|
Szerintem, mi az utolsó előtti pillanatban vittük el Cicelle-t, mert hamarosan tüzelni kezdett volna, úgy vélem. Érdemes lenne megpróbálni mihamarabb elvinni a macsekotokat, hiszen mindjárt itt a a tavasz!
|
|
Előzmény:
 |
Sven7
2014-02-22 11:26:13
|
704983
|
Hát ez van. Majdcsak lesz valahogy. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|