Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2014-02-22 12:48:04 704984

Szerintem, mi az utolsó előtti pillanatban vittük el Cicelle-t, mert hamarosan tüzelni kezdett volna, úgy vélem. Érdemes lenne megpróbálni mihamarabb elvinni a macsekotokat, hiszen mindjárt itt a a tavasz!

 

A hozzászólás:
Sven7 Creative Commons License 2014-02-22 11:26:13 704983

Hát ez van. Majdcsak lesz valahogy. 

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2014-02-22 11:08:02 704982

Hétvégén sohasem műtenek ilyen akciók során, hiszen hétköznap a délelőtti műtétek utána  délutáni rendelésekkor már ki tudják adni a macsekokat, szombat-vasárnap ez nem megoldható.most meg, akciós időszakban tényleg sok-sok munkájuk van. És persze jönnek az egyébként is szokásos betegek, betegségek, kiszállások.

 

Szerintem jól összeszoktak már, s lesz ez még jobb is!:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!