|
|
|
|
 |
szuszmok
2014-02-22 12:48:04
|
704984
|
Szerintem, mi az utolsó előtti pillanatban vittük el Cicelle-t, mert hamarosan tüzelni kezdett volna, úgy vélem. Érdemes lenne megpróbálni mihamarabb elvinni a macsekotokat, hiszen mindjárt itt a a tavasz!
|
|
A hozzászólás:
 |
Sven7
2014-02-22 11:26:13
|
704983
|
Hát ez van. Majdcsak lesz valahogy. |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2014-02-22 11:08:02
|
704982
|
Hétvégén sohasem műtenek ilyen akciók során, hiszen hétköznap a délelőtti műtétek utána délutáni rendelésekkor már ki tudják adni a macsekokat, szombat-vasárnap ez nem megoldható.most meg, akciós időszakban tényleg sok-sok munkájuk van. És persze jönnek az egyébként is szokásos betegek, betegségek, kiszállások.
Szerintem jól összeszoktak már, s lesz ez még jobb is!:-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|