Keresés

Részletes keresés

Sven7 Creative Commons License 2014-02-22 11:26:13 704983

Hát ez van. Majdcsak lesz valahogy. 

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2014-02-22 11:08:02 704982

Hétvégén sohasem műtenek ilyen akciók során, hiszen hétköznap a délelőtti műtétek utána  délutáni rendelésekkor már ki tudják adni a macsekokat, szombat-vasárnap ez nem megoldható.most meg, akciós időszakban tényleg sok-sok munkájuk van. És persze jönnek az egyébként is szokásos betegek, betegségek, kiszállások.

 

Szerintem jól összeszoktak már, s lesz ez még jobb is!:-))

Előzmény:
Sven7 Creative Commons License 2014-02-22 10:25:51 704981

Ettől tartottam. Sajnos nekünk hét közben nem igazán megy a dolog. Mindenki dolgozik. Nem tudom, hogy tudjuk megoldani. Ha nem lesz akciós, akkor is meg kell oldani valahogy. 

 

Hát amennyiben a heti 2-3 megtépés annak számít. :D Bár lehet, hogy naponta összekapnak, amikor nem vagyunk itthon. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!