Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2014-02-21 14:22:04 8616

Bejelentkezett érte egy régi haverom! (Nikon D3 gépet használ)

Vasárnap kiderül, hogy viszi-e? A képminőséggel és az árral is elégedett.

Most tárgyal a könyvelőjével a megoldásról.

Előzmény:
kisbergics Creative Commons License 2014-02-19 23:25:55 8615

Áh, február 1-jén volt egy meló, arra kellett, január 31-én vettem meg. Ez van. ):

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!