Keresés

Részletes keresés

Beer Monster Creative Commons License 2016-12-06 15:00:55 209

Egy-két napja volt velük egy terjedelmes interjú a rádióban, meggyőzőnek hatott, viszont nekem a saját élményem motoszkált bennem. Egyetlen alkalommal voltam náluk a Moszkva téri cukrászdában, többet biztosan nem fogok. Olyan rossz narancslét életemben nem ittam, valami Tesco-s dobozos narancslé lehetett, legalábbis nem akartam elhinni, hogy van belőle ennyire rossz. Állítólag ők mindent személyesen megkóstolnak, és mindenbe beleteszik az alapanyagot. Annyira azért a sütemények sem voltak jók, hogy ne érezzek ellentmondást, bár arra enélkül nem panaszkodtam volna.

A hozzászólás:
Botond Dóczi Creative Commons License 2014-02-21 11:25:57 206

Szerintem az Auguszt cukrászdák jók! Isteni finomak a sütik. MIndenki az árakon lovagol, de kérdem én egy Magnum mennyibe kerül. Itt legalább tudni, hogy jó  alapanyagokat használnak, nagyon finom minden. nekem ez elég, és hajlandó vagyok megfizetni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!