Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Petesejt Creative Commons License 2014-02-18 03:29:15 8611

Pénteken megyek Budapestre és egy apró kontakt hiba javítás miatt beugrok ide:

 

https://www.facebook.com/analogfenykepezogepjavitas.analog

Ha gondolod, elviszem szívesen a lencsédet, de a visszakerüléséről már valahogy neked kell gondoskodnod, mert nem hiszem, hogy helyben meg lehetne várni.

Előzmény:
Fudi Creative Commons License 2014-01-25 14:39:04 8578

Hi

 

Tud valaki pécsen valakit aki objektív belső kitisztítását vállalja?

 

Köszi

Fudi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!