Keresés

Részletes keresés

koder Creative Commons License 2014-02-24 21:31:30 2652

Szia! Irtam de nem reagáltál. Merre vannak a gerlék? Én a 18.-kerületben vagyok.

A hozzászólás:
Springdale Creative Commons License 2014-02-17 11:00:17 2651

Szia! Pontosítsunk email-ben: springdale kukac t-online pont hu. :)

Előzmény:
koder Creative Commons License 2014-02-16 08:12:32 2649

Szia! Én Pest mellett lakom, és ha meg vannak még a madárkák én elhoznám őket.

Adnál egy elérhetőséget?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!