|
|
|
|
 |
Springdale
2014-02-17 11:00:17
|
2651
|
Szia! Pontosítsunk email-ben: springdale kukac t-online pont hu. :) |
|
A hozzászólás:
 |
koder
2014-02-16 08:12:32
|
2649
|
Szia! Én Pest mellett lakom, és ha meg vannak még a madárkák én elhoznám őket.
Adnál egy elérhetőséget? |
|
Előzmény:
 |
Springdale
2014-02-12 14:00:29
|
2646
|
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni, családi okokból sajnos sürgősen meg kell váljak egy kb. 4 éves pártól (vadas hím, mandarin nőstény, született fehér utóduk is);

...illetve egy tőlük származó fél éves mandarin hímtől.

Kézhez vannak szoktatva, meglehetősen szelídek, barátságosak.Semmit nem kérek értük cserébe, csak ígéretet, hogy jó helyük lesz, Budapesten és környékén akár házhoz is viszem őket! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|