Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2014-02-15 17:46:23 228

Ehhez az objektívhez ennyire jó a kétszerező? Láttam 600 mm-esnél, ott nem volt ilyen tiszta vele a kép, már betorzított egy kicsit.

Előzmény:
manitounickfree Creative Commons License 2014-02-08 20:44:12 225

igen, mint ah oda is írtam.

nem merültem bele vad ill. más fotózásba, csak kipróbáltam.

lehet hülyeség, de úgy vettem észre csak messzi témákra jó, mint pl. hold v áthaladók.

videón 1 vivitar TC /nem 1 csúcsk./ volt fent, ha 1 canon lett volna még szebb lenne...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!