|
|
|
|
 |
szuszmok
2014-02-21 17:03:12
|
704973
|
Allergia. Csak a fejen, ebből arra következtetek, hogy az Advocate-cseppre allergiás, mert ahogy azt megkapta, jött ki rajta látványosan.
Lehet persze ételallergia is: az egyik asszisztens fehér macsekjának csak a fején voltak sebek, s kiderült, ő ételallergiás - egy év alatt rendeződtek a problémái, de azóta is kapja a gyógytápot.
Vettünk Cicelle-nek Hills z/d-t, de most kapott egy homeos zsálya-cink-oxid tartalmú kenőcsöt és erre mintha javulás mutatkozna. Nagyon bízom benne, hogy tényleg így van! |
|
A hozzászólás:
 |
iiko46
2014-02-14 17:19:27
|
704969
|
Hoppá!!!
Ezt nem igazán tudom értelmezni.
Azt jelentené, hogy nincs is ott semmilyen baci?
Esetleg nem fertőzés, hanem valamiféle allergia?
Adtak valami magyarázatot, vagy javasoltak valami gyógymódot? |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2014-02-14 17:11:39
|
704968
|
A tenyésztés eredménye: negatív.
És innentől kezdve fel van adva a lecke. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|