Keresés

Részletes keresés

iiko46 Creative Commons License 2014-02-14 17:19:27 704969

Hoppá!!!

Ezt nem igazán tudom értelmezni.

Azt jelentené, hogy nincs is ott semmilyen baci?

Esetleg nem fertőzés, hanem valamiféle allergia?

Adtak valami magyarázatot, vagy javasoltak valami gyógymódot?

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2014-02-14 17:11:39 704968

A tenyésztés eredménye: negatív.

És innentől kezdve fel van adva a lecke.

Előzmény:
iiko46 Creative Commons License 2014-02-12 21:51:58 704966

Nagyon szépek lehetnek.

Bízzunk benne, hogy pénteken kiderül a biztos gyógymód a sebek megszüntetésére és Cicelle ismét "hibátlan" lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!