|
|
|
|
 |
iiko46
2014-02-14 17:19:27
|
704969
|
Hoppá!!!
Ezt nem igazán tudom értelmezni.
Azt jelentené, hogy nincs is ott semmilyen baci?
Esetleg nem fertőzés, hanem valamiféle allergia?
Adtak valami magyarázatot, vagy javasoltak valami gyógymódot? |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2014-02-14 17:11:39
|
704968
|
A tenyésztés eredménye: negatív.
És innentől kezdve fel van adva a lecke. |
|
Előzmény:
 |
iiko46
2014-02-12 21:51:58
|
704966
|
Nagyon szépek lehetnek.
Bízzunk benne, hogy pénteken kiderül a biztos gyógymód a sebek megszüntetésére és Cicelle ismét "hibátlan" lesz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|