|
|
|
|
 |
szuszmok
2014-02-14 17:11:39
|
704968
|
A tenyésztés eredménye: negatív.
És innentől kezdve fel van adva a lecke. |
|
A hozzászólás:
 |
iiko46
2014-02-12 21:51:58
|
704966
|
Nagyon szépek lehetnek.
Bízzunk benne, hogy pénteken kiderül a biztos gyógymód a sebek megszüntetésére és Cicelle ismét "hibátlan" lesz. |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2014-02-12 20:51:01
|
704958
|
Szép estét mindenkinek!
Nem tudok mindig írni. főleg nem a melóhelyről, de megvagyunk.
Cicelle tűri a kenegetést, van sebe, ami javulna, ha nem vakarná el őkelme.
Most már rendszeresen alszik összebújva Juppival - fantasztikus páros ők ketten. :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|