Keresés

Részletes keresés

iiko46 Creative Commons License 2014-02-12 21:51:58 704966

Nagyon szépek lehetnek.

Bízzunk benne, hogy pénteken kiderül a biztos gyógymód a sebek megszüntetésére és Cicelle ismét "hibátlan" lesz.

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2014-02-12 20:51:01 704958

Szép estét mindenkinek!

 

Nem tudok mindig írni. főleg nem a melóhelyről, de megvagyunk.

 

Cicelle tűri a kenegetést, van sebe, ami javulna, ha nem vakarná el őkelme.

Most már rendszeresen alszik összebújva Juppival - fantasztikus páros ők ketten. :-)

Előzmény:
iiko46 Creative Commons License 2014-02-12 18:57:22 704955

Ha van még rajtam kívül itt rekedt maradék, kérlek adjatok életjelet!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!