|
|
|
|
 |
iiko46
2014-02-12 21:49:06
|
704965
|
Luca cicám ugyanezt teszi, Cilike meg többnyire nem foglalkozik a szaftos kajával, szinte teljesen száraz tápon él.
Az utóbbi napokban néhányszor lefeküdtem ebéd után egy kis TV nézésre. Először jött Cilike és begömbölyödött a takaró tetején a jobb hónom alá. Néhány perc múlva érkezett Lucika, ő bebújt a takaró alá a bal hónom alatt és bőszen dorombolt. Ebből eredően - két oldalról kicövekelve - én vigyázállásban fekszem, meg se tudok mozdulni. Jól kipihenem magam:))) |
|
 |
szuszmok
2014-02-12 20:51:34
|
704959
|
Nézegetni jóóóó:-))) |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2014-02-12 20:33:02
|
704957
|
Hahó!
Nincs semmi különös, szorgalmasan etetem VHO-val a konzervbe kevert szőroldót és fésűvel simogatom. Egyre jobban hullik a szőre, nem akarom, hogy megint elkezdjen hányni.
Amivel újabban az őrületebe kerget: nem tudja eldönteni, hogy a tálka melyik részéből kapja be a következő falatot. Nézegeti itt, nézegeti ott, 3-4 helyet kipróbál, mire elhatározza magát. Én meg nézem az órát, hogy mennyi idő marad még elkészülni a vonat indulásáig. |
|
Előzmény:
 |
iiko46
2014-02-12 18:57:22
|
704955
|
Ha van még rajtam kívül itt rekedt maradék, kérlek adjatok életjelet! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|