Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2014-02-12 20:51:01 704958

Szép estét mindenkinek!

 

Nem tudok mindig írni. főleg nem a melóhelyről, de megvagyunk.

 

Cicelle tűri a kenegetést, van sebe, ami javulna, ha nem vakarná el őkelme.

Most már rendszeresen alszik összebújva Juppival - fantasztikus páros ők ketten. :-)

CBNora Creative Commons License 2014-02-12 20:33:02 704957

Hahó!

Nincs semmi különös, szorgalmasan etetem VHO-val a konzervbe kevert szőroldót és fésűvel simogatom. Egyre jobban hullik a szőre, nem akarom, hogy megint elkezdjen hányni.

Amivel újabban az őrületebe kerget: nem tudja eldönteni, hogy a tálka melyik részéből kapja be a következő falatot. Nézegeti itt, nézegeti ott, 3-4 helyet kipróbál, mire elhatározza magát. Én meg nézem az órát, hogy mennyi idő marad még elkészülni a vonat indulásáig.

Magdi60 Creative Commons License 2014-02-12 19:17:15 704956

Kekszreklám:

http://www.cosmopolitan.hu/weekend/2014/02/11/te-sem-hagyhatod-ki-a-vilag-legcukibb-reklamjat!/

 

A hozzászólás:
iiko46 Creative Commons License 2014-02-12 18:57:22 704955

Ha van még rajtam kívül itt rekedt maradék, kérlek adjatok életjelet!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!