|
|
|
|
 |
szuszmok
2014-02-12 20:51:01
|
704958
|
Szép estét mindenkinek!
Nem tudok mindig írni. főleg nem a melóhelyről, de megvagyunk.
Cicelle tűri a kenegetést, van sebe, ami javulna, ha nem vakarná el őkelme.
Most már rendszeresen alszik összebújva Juppival - fantasztikus páros ők ketten. :-) |
|
 |
CBNora
2014-02-12 20:33:02
|
704957
|
Hahó!
Nincs semmi különös, szorgalmasan etetem VHO-val a konzervbe kevert szőroldót és fésűvel simogatom. Egyre jobban hullik a szőre, nem akarom, hogy megint elkezdjen hányni.
Amivel újabban az őrületebe kerget: nem tudja eldönteni, hogy a tálka melyik részéből kapja be a következő falatot. Nézegeti itt, nézegeti ott, 3-4 helyet kipróbál, mire elhatározza magát. Én meg nézem az órát, hogy mennyi idő marad még elkészülni a vonat indulásáig. |
|
A hozzászólás:
 |
iiko46
2014-02-12 18:57:22
|
704955
|
Ha van még rajtam kívül itt rekedt maradék, kérlek adjatok életjelet! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|