Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
futoz (X) 2014-02-12 08:45:13 4704

A probléma az, hogy hülyeséget írnak. 

Előzmény:
bmwr12 Creative Commons License 2014-02-10 17:25:41 4702

Futoznak abban van igaza, hogy nem fotós arculat az Aqua.

Számítástechnikai holmijaim majd mind tőlük származik, ugyan ezt a fotós dolgaimról koránt sem mondhatom el. Viszont azok amik onnan származnak (pl szűrő is) mind olyanok amiket máshol vagy egyáltalán nem, vagy jóval magasabb áron értem volna el.

Bár topikidegen, de a pc-s dolgoknál egy hibát annyira korrekten intéztek, hogy azt tanítani lehetne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!