Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nohabrok Creative Commons License 2014-02-11 09:25:44 7450

Próbáld meg a Calo petet.

http://www.allatdoki.hu/macskak/taplalek-kiegeszitok/calo-pet-paszta-120g?p=0

 

Előzmény:
Kenyeres Zoli Creative Commons License 2014-02-10 22:07:04 7449

Sziasztok! 

Van egy 4 éves Brit kék cicánk. Kb. 2 hónapja kezdett el hányni, gyakorlatilag egybe jön vissza belőle, nem is emészti meg. Royal Canin Steril tápot kap már rég óta. Olyan, mint ha nem tudná megrágni a tápot valamiért, darabosan vissza potyog a táljába.

Elvittük orvoshoz, vért vettek, meg röntgenezték, leszedték a fogkövét, fogai jók. Minden vizsgálat negatív, a dokinak nincs semmi tippje mi lehet. A cica viselkedése nem változott, ugyan úgy mozog, semmivel sem mozog kevesebbet, igaz benti cica, kicsit túlsúlyos kb. 5,5 kg. Ha valaki tud segíteni, vagy tapasztalt hasonlót a cicáján, és sikerült valamit találni, vagy esetleg csakk tippje van megköszönném!

 

Köszönettel:

Kenyeres Zoltán

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!