Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
krisz1004 Creative Commons License 2014-02-10 22:49:23 17375

köszönöm szépen a segitséget!!

Előzmény:
telescoper Creative Commons License 2014-02-10 16:56:46 17372

Ebből nyugodtan lehet akár hitvita is, hogy melyik márka a jobb. Viszont a te esetedben van két olyan említett felhasználási terület, ahol a 700d kihajtható kijelzője aranyat érhet.

Ha épületeket szeretnél fotózni, azt gyakran teszi az ember esti kivilágításkor is, ahhoz állvány kell. Ilyenkor a kihajtható kijelző roppant kényelmes tud lenni. De a makrózáshoz meg egyenesen áldás! A Nikon d7000-es modellje ezt nem tudja nyújtani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!