Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2014-02-09 23:01:57 17369

Ertem. 

Előzmény:
mckmester Creative Commons License 2014-02-09 21:26:42 17367

A Sigma elégtelen gyártási kapacitása engem is érint sajnos. 

Január elején mintegy utókarácsony gyanánt akciósan rendeltem egy Sigma 70-200 OS HSM  -et Pentaxra. Mint kiderült az importőrnél sincs, majd kiderült, hogy az EU -ban sincs, majd az is, hogy a Japán központ is arra vár, hogy gyártásba kerüljön. Mindez kb. két nap alatt derült ki. Gyártásba meg kb áprilisban kerül a cucc. Úgy tudom, hogy nem csak ezzel a típussal vannak problémák. Na mindegy. Tavasszal is állítok fenyőfát :-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!