Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2014-02-09 22:20:42 256

Keresd meg futozt, jó ajánlatai vannak. Azt is találd ki kb, mennyit akarod használni egy évben ))

Előzmény:
Peti-- Creative Commons License 2014-02-09 22:08:44 255

Köszönöm a választ, elgondolkodtató.

 

Mostanában kezdem érezni, hogy a felszerelésemből hiányzik egy stúdióvaku és egy nagyobb softbox (pl 70x100) vagy octobox (120 v 150). Ha nem Mikrosat, akkor milyen vakut érdemes nézegetni (elsősorban használtan)? Csakis beltérben gondolom használni, kültéren a természetes fény híve vagyok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!