Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2014-02-09 22:27:05 704953

Három hete gyakorlatilag együtt vannak, most már nem tudok mit tenni. Optimistán állok a dologhoz:-)

Remélem, megoldást találunk majd és meggyógyul Cicelle és az MCk sem kapnak el tőle semmiféle trutymit:-)

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2014-02-09 20:52:00 704952

Messze van még a péntek.

Nehogy az MC-k is elkapják. Persze lehet allergia is.

VHO-nál azóta sem derült ki, mi volt tavaly a fülével. Nem tenyészett ki a kaparékból semmi, nem evett akkor semmi újat, nem változott a környezete, nem volt erős a nap. Rejtély. Most ősszel is érezetm az egyik fülében egy kis pörsenést, de abból nem lett semmi.

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2014-02-09 20:10:57 704951

Természetesen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!