|
|
|
|
 |
szuszmok
2014-02-09 22:27:05
|
704953
|
Három hete gyakorlatilag együtt vannak, most már nem tudok mit tenni. Optimistán állok a dologhoz:-)
Remélem, megoldást találunk majd és meggyógyul Cicelle és az MCk sem kapnak el tőle semmiféle trutymit:-) |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2014-02-09 20:52:00
|
704952
|
Messze van még a péntek.
Nehogy az MC-k is elkapják. Persze lehet allergia is.
VHO-nál azóta sem derült ki, mi volt tavaly a fülével. Nem tenyészett ki a kaparékból semmi, nem evett akkor semmi újat, nem változott a környezete, nem volt erős a nap. Rejtély. Most ősszel is érezetm az egyik fülében egy kis pörsenést, de abból nem lett semmi. |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2014-02-09 20:10:57
|
704951
|
Természetesen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|