|
|
|
|
 |
iiko46
2014-02-09 22:31:38
|
704954
|
Visszaidézem a 704826 alatti beírásomat:
"Ezek a fránya bacik már nagyon kiművelődtek, rengeteg gyógyszerre rezisztensek. Egyszer elhasaltam és lehorzsolódott a térdem. A munkahelyemen volt orvosi rendelő, kétnaponta jártam kezelésre, mindig újabb kenőccsel próbálkoztak, mire az 5. vagy 6. végre bevált, megszüntette a fertőzést.
Lehet, hogy Cicellénél is más gyógymódot kell bevetni, talán az eddigi nem volt hatásos, vagy nem eléggé."
Sajnos úgy tűnik, hogy elsőre Cicellénél sem sikerült elsőre eltalálni a megfelelő gyógymódot, de a tenyésztés eredménye alapján már biztosan sikeres lesz a kezelés.
Szerintem ez nem olyan probléma, ami veszélyeztetné a többieket, nem fogják elkapni, ahhoz nyílt seb kellene, az meg szerencsére nincs. |
|
 |
CBNora
2014-02-09 19:54:41
|
704950
|
Bolhairtót kapott, ugye? |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2014-02-09 18:42:39
|
704948
|
Sajnos, nem. Pénteken lesz meg a tenyésztés eredménye. Sajnos, nagyon agresszíven szaporodik ez a valami... |
|
Előzmény:
 |
CBNora
2014-02-09 16:54:13
|
704946
|
Gratulálok a hónapfordulóhoz!
Sebe gyógyul? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|