Keresés

Részletes keresés

iiko46 Creative Commons License 2014-02-09 22:31:38 704954

Visszaidézem a 704826 alatti beírásomat:

 

"Ezek a fránya bacik már nagyon kiművelődtek, rengeteg gyógyszerre rezisztensek. Egyszer elhasaltam és lehorzsolódott a térdem. A munkahelyemen volt orvosi rendelő, kétnaponta jártam kezelésre, mindig újabb kenőccsel próbálkoztak, mire az 5. vagy 6. végre bevált, megszüntette a fertőzést.

Lehet, hogy Cicellénél is más gyógymódot kell bevetni, talán az eddigi nem volt hatásos, vagy nem eléggé."

 

Sajnos úgy tűnik, hogy elsőre Cicellénél sem sikerült elsőre eltalálni a megfelelő gyógymódot, de a tenyésztés eredménye alapján már biztosan sikeres lesz a kezelés.

Szerintem ez nem olyan probléma, ami veszélyeztetné a többieket, nem fogják elkapni, ahhoz nyílt seb kellene, az meg szerencsére nincs.

CBNora Creative Commons License 2014-02-09 19:54:41 704950

Bolhairtót kapott, ugye?

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2014-02-09 18:42:39 704948

Sajnos, nem. Pénteken lesz meg a tenyésztés eredménye. Sajnos, nagyon agresszíven szaporodik ez a valami...

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2014-02-09 16:54:13 704946

Gratulálok a hónapfordulóhoz!

Sebe gyógyul?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!