|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
zorko
2014-02-08 22:42:15
|
17364
|
Első leckét amúgy gyakoroltam.
Helyes! :)
Ami még nem megy, hogy kint, ami beolvad a környezetbe, ...
Tudnál erre konkrét példát mondani?
Ha jól emlékszem, akkor valami "sokpontos" AF-beállítást használsz. Célszerű leszűkíteni, hogy a gép ne választhasson fókuszpontot, és vagy a középsővel fókuszálni, vagy egy olyannal, ami oda esik, ahol a témát élesre szeretnéd. (A középső fókuszpont általában gyorsabb és biztosabb, a többi nem feltétlenül tudja ugyanazt.) |
|
Előzmény:
 |
alice81
2014-02-08 08:36:39
|
17347
|
A Vr nálam mindig OFF-on van, nem kéne?
Első leckét amúgy gyakoroltam. Ami a legjobban segített, hogy messzebbről próbáljak meg zoomolni. Ami még nem megy, hogy kint, ami beolvad a környezetbe, arra nem tudok élességet állítani. De szerintem ez azzal függ össze, hogy hasonlít a háttérhez. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|