Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zorko Creative Commons License 2014-02-08 22:42:15 17364

Első leckét amúgy gyakoroltam.

Helyes! :)

 

Ami még nem megy, hogy kint, ami beolvad a környezetbe, ...

Tudnál erre konkrét példát mondani?

 

Ha jól emlékszem, akkor valami "sokpontos" AF-beállítást használsz. Célszerű leszűkíteni, hogy a gép ne választhasson fókuszpontot, és vagy a középsővel fókuszálni, vagy egy olyannal, ami oda esik, ahol a témát élesre szeretnéd. (A középső fókuszpont általában gyorsabb és biztosabb, a többi nem feltétlenül tudja ugyanazt.)

Előzmény:
alice81 Creative Commons License 2014-02-08 08:36:39 17347

A Vr nálam mindig OFF-on van, nem kéne?

 

Első leckét amúgy gyakoroltam. Ami a legjobban segített, hogy messzebbről próbáljak meg zoomolni. Ami még nem megy, hogy kint, ami beolvad a környezetbe, arra nem tudok élességet állítani. De szerintem ez azzal függ össze, hogy hasonlít a háttérhez.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!