Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lacika35.0 Creative Commons License 2014-02-08 18:22:42 17359

Hát nem,de kezdő se, csak az  érdekel hogy mennyire jó gép,meg ilyenek.Fotóztam már lányt elég ratyi körülmények közt pl:páromat és jók lettek,fények vannak és 3d háttér rajz,ismerősöm ezzel foglalkozik,azért  köszi az infot

Előzmény:
LyPapa Creative Commons License 2014-02-08 18:14:10 17358

Modellt fotózni nem a váz fog, hanem te :) Ami minimum kell, az egy jó objektív, megvilágító eszközök, vagy megvilágítást módosító eszközök (fényterelő lapok, stb.)

Ha szakmailag felkészült lennél, akkor bizonyos helyzetekben elég lehet a 18-55-ös kitobi - de a pár mondatod azt mutatja, hogy nem vagy túl gyakorlott ezen a területen.

 

Üdv: LyPapa

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!