Keresés

Részletes keresés

Pandamaci44 Creative Commons License 2014-03-09 15:14:26 204

Heló !

Örülök hogy megtaláltam a fórumot és mint régi ismerőst "55törpe" kb 5 évvel ezelőtt készítettél egy hőkapcsolót . Sajnos elromlott az előző keltetéskor, a javítása részben sikerült mert most 30 és 35 foknál működik. a kérdésem lehet e javítani ,hogy a tartománya magasabb legyen??

 

Üdv : Gábor

A hozzászólás:
55törpe Creative Commons License 2014-02-08 15:15:20 203

ja

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!