Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mckmester Creative Commons License 2014-02-06 18:56:09 17336

Szia

 

Mozgó gyerekhez alacsony záridő kell. Ezt (bármilyen témánál) az alábbi módon tudod elérni

 

- Tág rekesz

- ISO Érzékenység emelés 

- Vaku

 

Kb ebben a sorrendben érdemes használni őket. 1/250 -nél már van esélyed, de az igazi az 1/500 lenne, ha lehetne, de általában nem lehet.

Egyébként ez nem lesz olyan egyszerű este egy átlagos nappaliban.

Próbáld úgy, hogy nem zoomolsz nagyot, így tágabb rekeszt tudsz beállítani (F4, F3.5 körül), és ISO 1600 -ig emeled az érzékenységet. Ha így sem megy, akkor marad a vaku. 

 

Előzmény:
alice81 Creative Commons License 2014-02-06 17:56:39 17333

Sziasztok,

 

mozgó gyereket milyen módon lehet fotózni. Nappal nem gond, de este úgy látom, csak vakuval megy, különben elmosódik. Az AF-eim Dynamicra vannak téve meg Continousra, szóval elvileg bírnia kéne a mozgást. És lenyomom előtte félig a gombot. A fiam nem túl közreműködő, de mit várjak egy 8 hónapostól:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!