Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2014-02-06 18:08:33 17334

És csak rosszabb lesz, ha már majd szaladgál nagy lendülettel.

Előzmény:
alice81 Creative Commons License 2014-02-06 17:56:39 17333

Sziasztok,

 

mozgó gyereket milyen módon lehet fotózni. Nappal nem gond, de este úgy látom, csak vakuval megy, különben elmosódik. Az AF-eim Dynamicra vannak téve meg Continousra, szóval elvileg bírnia kéne a mozgást. És lenyomom előtte félig a gombot. A fiam nem túl közreműködő, de mit várjak egy 8 hónapostól:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!