Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mckmester Creative Commons License 2014-02-04 22:03:46 17311

Szia

 

A 17237 -es hozzászólásomban van pár dolog, amit irodalomként tudok ajánlani

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=128660418&t=9028000

 

 

Mekkora élet lett itt....

Látszik, ha hölgy kérdez mindenki tolakszik :-)

 

Előzmény:
alice81 Creative Commons License 2014-02-04 21:03:19 17306

Köszönöm seeman.Esetleg van valami jó könyv/netes anyag, amiből tanulhatnék. Elméletet már nézegettem, de a gyakorlatban mindig bukok. Tanfolyam a picit miatt kizárt, meg szerintem kezdetben otthoni gyakorlás többet ér. Arra is gondoltam, hogy bár lassan döntöttem, de lehet mégsem a megfelelő ez a gép, mert igazán jó babás kép nem készíthető vele (bár most már ez a gép marad és egy ideig nem bővítem, ezen szeretnék tanulni)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!