Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
b.tomi77 Creative Commons License 2014-02-04 21:32:10 17310

Köszönöm!

 

Előzmény:
mckmester Creative Commons License 2014-02-04 11:12:57 17298

Szerintem próbáld meg úgy, hogy hosszabb záridőt választasz, és a vakut a második redőnyre szinkronizálod. Ilyenkor több környezeti fényt tud befogadni a gép, de te is jól meg leszel világítva. Állványról, távkioldóval működni fog.

És próbálj meg mozdulatlanul állni, amikor felvétel készül. Még jobb, ha ülsz.

Ilyenkor segíthet az is, ha féloldalról egy jobb elemlámpával világítod meg magadat ahogy a halat fogod.

 

Rövid irodalom: http://spottr.hu/2009/02/10/jatssz-a-fenyekkel-2/

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!