Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2014-02-04 21:31:17 17309

Szia! Lenne ötletem a segítségre, írnék mailt, de a tied nem nyilvános. Ha a nikkemre kattintasz, akkor az enyém látható.

Előzmény:
alice81 Creative Commons License 2014-02-04 21:03:19 17306

Köszönöm seeman.Esetleg van valami jó könyv/netes anyag, amiből tanulhatnék. Elméletet már nézegettem, de a gyakorlatban mindig bukok. Tanfolyam a picit miatt kizárt, meg szerintem kezdetben otthoni gyakorlás többet ér. Arra is gondoltam, hogy bár lassan döntöttem, de lehet mégsem a megfelelő ez a gép, mert igazán jó babás kép nem készíthető vele (bár most már ez a gép marad és egy ideig nem bővítem, ezen szeretnék tanulni)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!