Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zöld_I Creative Commons License 2014-02-04 21:29:15 17308
Helo!
mint lelkes belteri amator, probald meg a kovetkezot lakasban lampa/termeszetes fenynel gyerek fotozasahoz
-auto Iso kikapcs
-tedd A modba
-valaszd ki a legtagabb rekeszt.
-addig tekerd az ISO-t felfele, amig a gep nem ad legalabb 1/60-as zaridot,(ha remeg a kezed, inkabb 1/100at).
majd meselj mi lett ;-)
Előzmény:
alice81 Creative Commons License 2014-02-04 21:03:19 17306

Köszönöm seeman.Esetleg van valami jó könyv/netes anyag, amiből tanulhatnék. Elméletet már nézegettem, de a gyakorlatban mindig bukok. Tanfolyam a picit miatt kizárt, meg szerintem kezdetben otthoni gyakorlás többet ér. Arra is gondoltam, hogy bár lassan döntöttem, de lehet mégsem a megfelelő ez a gép, mert igazán jó babás kép nem készíthető vele (bár most már ez a gép marad és egy ideig nem bővítem, ezen szeretnék tanulni)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!