Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2014-02-04 21:17:33 17307

A leggyorsabb megoldás az lenne, ha valaki megmutatná a gép beállítási lehetőségeit és a szemed láttára kattintana használható felvételeket.

Biztos vagyok benne, hogy ezzel a géppel és objektívvel is lehet jó képeket készíteni.

Nincs egy gyakorlott fotós a baráti körben?

Előzmény:
alice81 Creative Commons License 2014-02-04 21:03:19 17306

Köszönöm seeman.Esetleg van valami jó könyv/netes anyag, amiből tanulhatnék. Elméletet már nézegettem, de a gyakorlatban mindig bukok. Tanfolyam a picit miatt kizárt, meg szerintem kezdetben otthoni gyakorlás többet ér. Arra is gondoltam, hogy bár lassan döntöttem, de lehet mégsem a megfelelő ez a gép, mert igazán jó babás kép nem készíthető vele (bár most már ez a gép marad és egy ideig nem bővítem, ezen szeretnék tanulni)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!