|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
seeman
2014-02-04 21:17:33
|
17307
|
A leggyorsabb megoldás az lenne, ha valaki megmutatná a gép beállítási lehetőségeit és a szemed láttára kattintana használható felvételeket.
Biztos vagyok benne, hogy ezzel a géppel és objektívvel is lehet jó képeket készíteni.
Nincs egy gyakorlott fotós a baráti körben? |
|
Előzmény:
 |
alice81
2014-02-04 21:03:19
|
17306
|
Köszönöm seeman.Esetleg van valami jó könyv/netes anyag, amiből tanulhatnék. Elméletet már nézegettem, de a gyakorlatban mindig bukok. Tanfolyam a picit miatt kizárt, meg szerintem kezdetben otthoni gyakorlás többet ér. Arra is gondoltam, hogy bár lassan döntöttem, de lehet mégsem a megfelelő ez a gép, mert igazán jó babás kép nem készíthető vele (bár most már ez a gép marad és egy ideig nem bővítem, ezen szeretnék tanulni) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|