Keresés

Részletes keresés

Vacskamativs5qr2 Creative Commons License 2014-02-04 21:30:53 704931

Szeretitek, persze hogy boldog!

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2014-02-04 07:22:34 704926

Hát igen, de akkor is olyan furcsa látni, hogy milyen kevéske kell neki, hogy jól érezze magát és boldog legyen. Legalábbis remélem nagyon, hogy az.

Előzmény:
cumeszk Creative Commons License 2014-02-03 23:40:47 704921

Romykának így kerek a világ. Az emberekkel is így van ez, mikor megöregszenek. Majd beszámolok róla. ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!