Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2014-02-03 19:10:40 187

Nézz be ide! Éppen ez a téma. :)

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=128974877&t=9204784

Előzmény:
syssy48 Creative Commons License 2014-02-03 16:33:27 186

Úgy látszik, ez a topic meghalt!

Én viszont véleményt kérnék szépen a Nikon vr, egy Tamron Vc és egy Sigma szintén stabis 70-300 obikról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!