|
|
|
|
 |
jozso48
2014-02-05 20:13:22
|
2645
|
Szia!küldtem e.mailt privátban,de ha küldesz egy telefonszámot felhívlak. |
|
A hozzászólás:
 |
jozso48
2014-02-03 18:36:51
|
2644
|
Féregűző teát tudsz készíteni a féregűző varádics nevű vadon termő nővényből.Ez sokfelé megtalálható felétek is,mivel jártam már arra és én sem lakom messze tőled.
Írd be a keresőbe a nevét és sok leírást,fotót is találsz róla.pénzbe sem kerül,magad begyűjtheted,felaggatva megszárítod és bármikor rendelkezésedre áll. |
|
Előzmény:
 |
sanyó86
2014-01-03 23:00:40
|
2629
|
Sziasztok! Hogyan tudnék féregtelenítőhöz jutni kacagók számára? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|