|
|
|
|
 |
cumeszk
2014-02-03 23:36:57
|
704919
|
Sziasztok :)
Nyafka, ideje komolyan venni, amit te magad mondasz. Ha összerakom mindazt, ami az elmúlt években történt veled, nem csoda, hogy az van, ami.
Tudom, hogy sok minden fontos. Vannak az embernek olyan dolgai, amik fontosabbak önmagánál is. De van egy határ. +++++++++++++++++++++++++++++++++ |
|
 |
szuszmok
2014-02-03 14:10:18
|
704905
|
Figyelni kell a szervezet jelzéseire (bagoly mondja:-))
Elég nehéz lehet a döntés, hogy hol van az a határ, amikor kockáztatod vagyis amikor még nem kockáztatod a saját macsekok mentális egészségét...
Én nagyon örülök, hogy a kis Cicelle ilyen gördülékenyen beilleszkedett a csapatba, de ott van Pearly, aki sohasem tudott és nem tud, elsősorban Iris és Topaze miatt. |
|
A hozzászólás:
 |
Nyafkamacska
2014-02-03 13:09:01
|
704903
|
Elfáradtam. Iszonyú sokat kivett belőlem az elmúlt pár év. Kaptam is komoly figyelmeztetést a szervezetemtől.
Nagyon takarékra kell állítani magamat. Ez van.
Zizike alapvetően nyugis, konfliktuskerülő. De úgy nehéz, ha mindenhol megtalálja egy izgága kis izé. És nem ő az egyetlen ilyen mentalitású. 1 nap alatt érezhetően javult otthon a légkör. |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2014-02-03 12:54:14
|
704901
|
Nyugalom??? mijaz? Nem is lenne teljes az életed, ha nem lenne "nemnyugalom":-))
Biztosan rossz lehet azért neki, ha alapjában inkább az egykeség felé tendál és nem igazán csapatjátékos. Le a kalappal előtte, hogy azért igyekszik! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|