Keresés

Részletes keresés

Vacskamativs5qr2 Creative Commons License 2014-02-04 21:33:04 704932

Lemaradtam Amy gazdisodásáról. Igazán jó hír!

szuszmok Creative Commons License 2014-02-03 11:00:49 704885

Szerezz sürgősen egy beszólogatós macskát, már csak helyre álljon a rend!:-))

 

Alma gyógyulgat?

 

Alapmacsekjaid hogy vannak? Róluk keveset hallunk...

A hozzászólás:
Nyafkamacska Creative Commons License 2014-02-03 10:58:03 704884

Nálunk meg kitört a nyugalom. Amyt szombaton gazdához vittem. És olyan csöndes lett a ház. Megszűntek a beszólogatások egymásnak. Kész felüdülés.

Mondjuk van Alma, aki meg kiszólogat. De egyenlőre nem sok vizet zavar vele.

 

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2014-02-03 08:44:57 704875

Cicelle-hírek: már majdnem 2, 40 dekás a kismacs, de nyúlik, nő és egyre bájosabb. Van, amikor egyszerre négylábon ugrálva halad előre - fantasztikus látvány:.-)

 

Az MC-k is teljesen megifjodtak, együtt rohangálnak a lézerpöttyre vagy a lasztikra a kicsivel.

 

Február 21-én lesz az ivartalanítás, izgulok nagyon, de biztosan nem lesz gond:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!