|
|
|
|
 |
Vacskamativs5qr2
2014-02-04 21:33:04
|
704932
|
Lemaradtam Amy gazdisodásáról. Igazán jó hír! |
|
 |
szuszmok
2014-02-03 11:00:49
|
704885
|
Szerezz sürgősen egy beszólogatós macskát, már csak helyre álljon a rend!:-))
Alma gyógyulgat?
Alapmacsekjaid hogy vannak? Róluk keveset hallunk... |
|
A hozzászólás:
 |
Nyafkamacska
2014-02-03 10:58:03
|
704884
|
Nálunk meg kitört a nyugalom. Amyt szombaton gazdához vittem. És olyan csöndes lett a ház. Megszűntek a beszólogatások egymásnak. Kész felüdülés.
Mondjuk van Alma, aki meg kiszólogat. De egyenlőre nem sok vizet zavar vele.
|
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2014-02-03 08:44:57
|
704875
|
Cicelle-hírek: már majdnem 2, 40 dekás a kismacs, de nyúlik, nő és egyre bájosabb. Van, amikor egyszerre négylábon ugrálva halad előre - fantasztikus látvány:.-)
Az MC-k is teljesen megifjodtak, együtt rohangálnak a lézerpöttyre vagy a lasztikra a kicsivel.
Február 21-én lesz az ivartalanítás, izgulok nagyon, de biztosan nem lesz gond:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|