Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kisbergics Creative Commons License 2014-01-28 10:42:39 8584

Na az tényleg poén lenne. Nem. :D

Átértékeltem picit a dolgokat, vannak új tapasztalatok, sok minden homályos még, de az biztos, hogy ez alatt az ár alatt nem akarom elkótyavetyélni a D700-at. Szerelemgép volt, és még ma is tökéletesen teljesít, "legrosszabb esetben" megmarad. (:

Előzmény:
seeman Creative Commons License 2014-01-27 23:42:09 8583

Csak nem egy D3x? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!