|
|
|
|
 |
shindo_a
2014-01-28 18:17:24
|
539
|
Szia!
Ha gondolod én szívesen átvenném, mert a későbbiekben is kell majd még méregteleníteni. |
|
A hozzászólás:
 |
Babika28
2014-01-26 19:58:26
|
538
|
Sziasztok!
Szeretném felajánlani megmaradt homeopátiás készítményeinket, hátha valakinek a cicóján/cicókáin segíthetnek még.
3 db bontatlan Arnica Montana 30 ch + 1 db felbontott
3 db bontatlan Acidum Arsenicosum Anhydricum 30 ch + 1 db felbontott
2 db bontatlan Thuja Occidentalis 30 ch + 1 db felbontott
1 db felbontott Mercurius Solubilis Hahnemanni 30 ch
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|