Keresés

Részletes keresés

shindo_a Creative Commons License 2014-01-28 18:17:24 539

Szia!

 

Ha gondolod én szívesen átvenném, mert a későbbiekben is kell majd még méregteleníteni.

A hozzászólás:
Babika28 Creative Commons License 2014-01-26 19:58:26 538

Sziasztok!

 

Szeretném felajánlani megmaradt homeopátiás készítményeinket, hátha valakinek a cicóján/cicókáin segíthetnek még.

 

3 db bontatlan Arnica Montana 30 ch + 1 db felbontott

3 db bontatlan Acidum Arsenicosum Anhydricum 30 ch + 1 db felbontott

2 db bontatlan Thuja Occidentalis 30 ch + 1 db felbontott

1 db felbontott Mercurius Solubilis Hahnemanni 30 ch

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!