Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Fuzi69 Creative Commons License 2014-01-26 03:32:05 298

70-200 f4 is usm. Az, hogy csak az ember legyen éles, ahhoz nagy rekesz kell. F4, vagy nagyobb pl 2.8, 1.8, stb.

Előzmény:
CELLDWELLER Creative Commons License 2014-01-25 17:21:31 297

hali

 

canon 600d- t vásároltam, a kit obi 18-55 ne valami izmos, olyanra lenne szükség, ami nagyobb zoomot tesz lehetővé, kb 3 szor annyit, mint a kit obi, és kis fényerejű, illetve szeretnék vele, finoman fókuszálni, hogy az adott téma, pl ember legyen csak éles, és ami közvetlenül mögötte van már teljesen homályos...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!