Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2014-01-25 17:38:45 8580

Okés, akkor megyek Csurgó úrhoz :)

Előzmény:
ph5.5 Creative Commons License 2014-01-25 17:00:45 8579

Alkotmány utcai fotoszervíz - kilőve, nem vállal semmit (Horváth műszerész)

Király utcai fotoszervíz - kilőve, valamilyen okból ismerőseimnek már nem vállat el semmit. (bejárat a Felső malom utcából)

 

Másokról nem tudok hogy ilyet csináltak volna korábban... szóval én azt mondom nincs Pécsett olyan aki ezt meg tudná neked oldani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!