|
|
|
|
 |
szabozoo
2014-01-24 09:06:06
|
2639
|
Rendben, szia. |
|
A hozzászólás:
 |
jazmin:)
2014-01-24 08:49:26
|
2638
|
Szia,
Sajnos nagyon messze vagyunk egymástól. És csak két db. kellene, egy pár. Azért köszönöm, hogy írtál, és raktál fel fotókat. Kedves Tőled! |
|
Előzmény:
 |
szabozoo
2014-01-23 21:30:00
|
2636
|
Szia Jazmin,
tolna megyében vannak a gerlék, 10 db különleges színekben,mind fiatal madár.
Szekszárd,Dunaföldvár,Solt átvétel megoldható.Ha mindet viszed, olcsóbban adom.
A többiit privátban.t:703207497 Nekem sürgős lenne.
Üdv:Sz.Z.   |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|