Keresés

Részletes keresés

szabozoo Creative Commons License 2014-01-24 09:06:06 2639

Rendben, szia.

A hozzászólás:
jazmin:) Creative Commons License 2014-01-24 08:49:26 2638

Szia,

 

Sajnos nagyon messze vagyunk egymástól. És csak két db. kellene, egy pár. Azért köszönöm, hogy írtál, és raktál fel fotókat. Kedves Tőled!

Előzmény:
szabozoo Creative Commons License 2014-01-23 21:30:00 2636

Szia Jazmin,

tolna megyében vannak a gerlék, 10 db különleges színekben,mind fiatal madár.

Szekszárd,Dunaföldvár,Solt átvétel megoldható.Ha mindet viszed, olcsóbban adom.

A többiit privátban.t:703207497 Nekem sürgős lenne.

Üdv:Sz.Z.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!