|
|
|
|
 |
Octi19
2014-01-19 17:30:32
|
19527
|
"...a tenyésztőjétől meg lehet kèrdezni, mi alapjàn törzskönyveztette volna le."
Ez most valami vicc?
Egy tenyésztőt idéznék: "Bizonyos magyar szervezetek akár egy talicskát is letörzskönyveznek ha nyávog...! Nem is véletlenül van annyi tagjuk!"
Sajnos ma Magyarországon a törzskönyv nem több mint egy bürokratikus bohóckodás! Ha a tenyésztő nem megbízható akkor a törzskönyv semmit nem ér! |
|
A hozzászólás:
 |
Mona 77
2014-01-18 18:58:50
|
19526
|
Sajnálom, de papīrok nélkül semmit nem lehet tenni. a tenyésztőjétől meg lehet kèrdezni, mi alapjàn törzskönyveztette volna le. De teljesen egyetértek az elòttem szólóval, ettől függetlenül a cicàt szeretni kell :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|