Keresés

Részletes keresés

Octi19 Creative Commons License 2014-01-19 17:30:32 19527

"...a tenyésztőjétől meg lehet kèrdezni, mi alapjàn törzskönyveztette volna le."

 

Ez most valami vicc?

Egy tenyésztőt idéznék: "Bizonyos magyar szervezetek akár egy talicskát is letörzskönyveznek ha nyávog...! Nem is véletlenül van annyi tagjuk!"

Sajnos ma Magyarországon a törzskönyv nem több mint egy bürokratikus bohóckodás! Ha a tenyésztő nem megbízható akkor a törzskönyv semmit nem ér!

A hozzászólás:
Mona 77 Creative Commons License 2014-01-18 18:58:50 19526

Sajnálom, de papīrok nélkül semmit nem lehet tenni. a tenyésztőjétől meg lehet kèrdezni, mi alapjàn törzskönyveztette volna le. De teljesen egyetértek az elòttem szólóval, ettől függetlenül a cicàt szeretni kell :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!