Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mckmester Creative Commons License 2014-01-17 22:30:16 17273

Ha Barcelonáról beszélünk, akkor vannak még, csak nem tettem fel őket a Flickr -re. Oda csak azokat teszem föl, amelyek tényleg tetszenek magamnak.

Ha érdekelnek írj rám.

 

 

Előzmény:
syssy48 Creative Commons License 2014-01-17 14:56:25 17272

Gyönyörű képek, róla már hallottam többször és láttam más stilusú képeit is, igazi művésze a fotózásnak.

 

De a te fényképeid is fotók a javából, bár már itt tartanék. És ami még jobban tetszett, hogy sokat és gyönyörűen mutattál be a kedvenc városomból:) Illetve nekem nem eleget:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!