|
|
|
|
 |
Octi19
2014-01-18 06:46:37
|
19525
|
Ha nincs szerződés akkor semmit! Szeressétek a kiscicát, hisz pont Ő nem tehet semmiről és tanúljatok az esetből! |
|
A hozzászólás:
 |
Tarancs
2014-01-17 21:20:47
|
19524
|
Sziasztok!
Tanácsra lenne szükségem!
Vettünk egy hete egy vörös kan Brit kiscicát!
Mikor átvettem kicsit kételkedtem abban, hogy Ő tényleg egy Brit macsek.
Elvittük állát orvoshoz, hogy megvizsgálják stbstb...
A Doki és a teljes asszisztencia egyöntetűen kijelentette, hogy szerintük ez egy kis házi cica...
Mit tehetünk ebben az esetben?
Törzskönyvet ajánlottak, de nem kértünk... pedig akkor okirat hamisítás is lehetne a vád, így nem tudom mit tegyünk.
Házi macskának picit drága volt!
Előre is köszönöm a tanácsokat!
Üdv.:
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|