Keresés

Részletes keresés

Octi19 Creative Commons License 2014-01-18 06:46:37 19525

Ha nincs szerződés akkor semmit! Szeressétek a kiscicát, hisz pont Ő nem tehet semmiről és tanúljatok az esetből!

A hozzászólás:
Tarancs Creative Commons License 2014-01-17 21:20:47 19524

Sziasztok!

 

Tanácsra lenne szükségem!

Vettünk egy hete egy vörös kan Brit kiscicát!

Mikor átvettem kicsit kételkedtem abban, hogy Ő tényleg egy Brit macsek.

Elvittük állát orvoshoz, hogy megvizsgálják stbstb...

A Doki és a teljes asszisztencia egyöntetűen kijelentette, hogy szerintük ez egy kis házi cica...

 

Mit tehetünk ebben az esetben?

Törzskönyvet ajánlottak, de nem kértünk... pedig akkor okirat hamisítás is lehetne a vád, így nem tudom mit tegyünk.

Házi macskának picit drága volt!

 

Előre is köszönöm a tanácsokat!

 

Üdv.:

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!